Ból podbrzusza, ból stawów, senność, częste parcie na mocz i guzki krwawnicze

Witam mam 30 lat boli mnie podbrzusze lekki ból burczy w nocy i boli w nocy ze musze iść do toalety zdarza się ze w nocy mnie to wybudza nie wiem już czy to z nerwów przeczyści mnie w miesiącu 3 razy robiłek kolonoskopie usg nic nie wyszlo zoladek mi nietrawi chyba bola mnie stawy bardzo jestem senny i sikac mi się chce często i mam uczucie jak bym musial isc do toalety w kolonoskopi wyszly mi guzki krwawnicze ale nie mysle ze od tegoskora mnie swędzi ci jakiś czas takie klocie proszę o pomoc

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Należy wykonać morfologię krwi i badanie ogólne moczu. W przypadku prawidłowych wyników warto skonsultować się z urologiem. Problemy z wypróżnianiem mogą być spowodowane przez guzki krwawnicze.