Dlaczego mam taki ból nasady nosa?

Dzień dobry Od pół roku boli mnie nasada nosa przy lewym kąciku oka, tylko po jednej stronie, codziennie rano pojawia sie tez tam krew przy czyszczeniu nosa. ( czasem żóltawe strupki). W grudniu mialam RF wew. małżowin nosowych. Domowymi sposobami probowalam sobie poradzic ale nic nie dziala. Od wrzesnia te bóle sie znacznie nasilily, bola mnie wszystkie zatoki( na jesien co roku mam z tym problem). Obecnie zazywam augmentin 2x 1g i pomoglo na 4 dni ake kontynuuje kropilam Dicortineffem nos, Metmin itd. Wczoraj lekarz stwierdzil zapalenie zatok sitowych, (wjechal na moje życzenie endoskopem do zatoki) bo od 2 tyg chodze po scianach z bolu ( bol glowy z tylu na srodku, czole, skroniach i przy lewym oku, bol galki ocznej i oczodolu) zero kataru, splywanie czasem po gardle ) Najgorzej w nocy - nie spie, z bolu chce mi sie wymiotowac. Przegroda nosa robiona w wieku 18 lat, 5 lat temu przywalilam twarzą na nartach i troche sie przesunela chrzastka w nosie- jedna dziurka lewa wew duża ( tej dotyczy bol), druga wąska. Okulista przy badaniu dna oka, kazal isc do laryngologa, jaskra wykluczona OTC, zęby też - zdjecie, neurolog - RMI glowy w kwietniu 2020 ( dyskretne zmiany zapalne komorek sitowych tylnych, torbiel pajęczynowki przy placie czolowym lewym 18x8mm, niewielkie zmniejszenie powietrznosci wyrostkow sutkowych kosci skroniowych, bardziej po prawej. Wymaz z nosa i gardla z 08.2019 to Candida Tropicalis, Haemophilius influenzae z nosa to przekroczone eozynofile 6% a norma 0-2 Zalecenia to: Xylorin,Tobradex do nosa po 3 krople, Augmentin 2× 1g przez 14 dni cd, Metypred 1x 8g rano - ile dni musze dopytac ale ten lek mnie przeraża chociaz glowa i twarz z oczami tak mnie bolą ze nawet arszenik byl zazyla. Cirrus 1×1 a po skonczeniu w/w kropli Metmin przez 21dni 1×1. Bardzo prosze o opinie w tym przypadku i wskazowki oraz czy musze zazywac Metypred koniecznie?! Co ewentualnie moge jeszcze zrobic/wykluczyc w jakim kierunku pojsc. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

Wyrzuć to wszystko do kosza! Dicortineff do nosa?? Przeczytaj ulotkę sobie i dohtorowi, on nie jest do nosa. odstaw to wszystko na miesiąc i przyjedź do mnie. Uratuję Ci życie. Jesteś zatruta lekami.