Ból podbrzusza, czasem nieprzyjemne uczucie w cewce moczowej, rybi-nieprzyjemny zapach

Objawy : ból podbrzusza , czasem nieprzyjemne uczucie w cewce moczowej, rybi-nieprzyjemny zapach . Miesiąc temu z powodu bólów podbrzusza ( już ponad rok ) i leczeniu mnie na pęcherz wykryto uroplazme którą leczyłam razem z partnerem duomoxem przez 8 dni. Zastanawia mnie - może to nie pęcherz jest sprawcą moich problemów - wyniki nigdy nic nie wykrywały. Podbrzusze boli, mam wzdęty brzuch , mdłości , czuje że coś mnie zaatakowało - proszę o poradę. Anna

Opisane objawy mogą być wywołane bakteryjnym zapaleniem pochwy- wskazana pilna wizyta u ginekologa w celu diagnostyki i podjęcia odpowiedniego leczenia.