Ból podbrzusza i jajników a preejakulat na wargach sromowych

Witam. Na początku czerwca uprawiałem z moją dziewczyną petting. Wszystko było ok, miesiączka była w tym terminie co być powinna jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju. Możliwe że na jej wargi sromowe dostała się odrobina preejakulatu. Od kilku dni narzeka na ból podbrzusza i w okolicy jajników. Dziś wylądowała przez to w szpitalu. Czy to może być ciąża? Prosze o odpowiedź?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W szpitalu z pewnością w pierwszej kolejności zostaną wykonane badania w kierunku ciąży. Pozwoli to wyjaśnić wątpliwości.