Podejrzenie ciąży po dostaniu się preejakulatu na wargi sromowe

Witam, mam pewne podejrzenie odnośnie bycia w ciąży. jestem dziewicą, ale podczas ostatniej miesiączki (2giego dnia miesiaczki) razem z chłopakiem "uprawialiśmy" sex przez ubrania (ja i on w spodniach), jednak on nie doszedł, pojawił się jedynie preejakulat, który poczułam na swoich wargach sromowych, gdyż przesiąkł przez warstwy ubrań. po skończonej miesiączce moje piersi są nadal wrażliwe na dotyk i bolą, gdy je dotykam, zupełnie jak przed okresem, odczuwam mdłości.mogę byc w ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest prawie zerowe. Proponuję wykonać test ciążowy. A następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.