Ból podbrzusza i jajników oraz wodnista wydzielina z pochwy a ciąża lub nadżerka

Witam. Mam 39 dzien cyklu i nie dostaje miesiączki pobolewa mnie podbrzusze i jajniki i od pewnego czasu mam duzo więcej wydzieliny z pochwy jest ona bezwonna a od paru dni stalała się wodnista i biała . byłam u lekaza pobral wymaz ale nie byłam jeszcze odebrac wyników . Dodam ,że jeszcze nie współżyłam lecz uprawiam petting . Czy przyczyną może być nadżerka ? Czy moze ciąża /

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Możliwe iż Pani objawy związane są z wahaniami hormonalnymi. Obecność nadżerki także powinna być brana pod uwagę, jednak najprawdopodobniej wtedy wydzielina z pochwy miała by nieco inny wygląd - drobne plamienia.