Wodnista wydzielina i parcie na pęcherz po założeniu szwu okrężnego na szyjkę macicy w ciąży \

Witam jetem w 18 tyg ciąży i mam założony szew okrężny na szyjce macicy od momentu założenia szwu ciągle towarzyszy mi wodnista wydzielina z pochwy bez zapachu i ciągłe parcie na pęcherz moczowy czy to jest normalne???wizytę mam dopiero za 3 tygodnie

Witam. Jeśli wydzielina jest bezbarwna i bezwonna nie ma powodów do niepokoju. Uczucie parcia na pęcherz może towarzyszyć każdej ciąży. Nie ma powodów do niepokoju.