Ból podbrzusza i kremowy śluz a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 16 luetgo miesiączkuję zazwyczaj regularnie co 28 dni wczoraj powinnam dostać krwawienia ale ono nie nastąpiło,współzyję dość regularnie ostatni stosunek był w dni plodne,w tamtym tygodniu strasznie bolało Mnie podbrzuszę w dzień jak i w nocy że nie dało się po prostu zasnąć oraz sluz był kremowy a od 2 dni nie ma go wcale czy jest możliwość abym była w ciązy ?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. Sugeruję wykonać badanie beta hCG w surowicy krwi 7-10 dni od ostatniego zbliżenia.