Kremowy śluz a szanse na ciążę

staramy sie z partnerem o dziecko. jestem prawdopodobnie pare dni po owulacji w ktorej moglo dojsc do zaplodnienia. Pobolewaja mnie na przemian jajniki, mam wrazliwe sutki i kremowy sluz ale moja tem ciala z rana jest niska dzis np 36,4... jest za wczesnie na test ciazowy a ja umieram z ciekawosci czy moge byc czy nie,

Aleksander Ropielewski

Należy poczekać około tygodnia od ostatniego stosunku i wykonać test ciążowy lub badanie betahCG we krwi.