Odczuwanie bólu brzucha po stosunku

Witam! Po 2 tygodniach odbylam swój 2 stosunkek z panerem, byl to 22 wrzesnia, poniej po nim w ncy odczuwalam nol w brzuchu taki dziwny, ale to moze dlatego ze partnerem byl we mnie pare razy i mocniej wchodzil. Czy to moglo byc tym spowodowane? Dodam ze bylismy zabezpieczeni, uzywalismy prezerwatywy, przy drugim razie, jak i przy 1 razie, i nie bylo wytrysku. Czy moglo dojsc do zaplodnienia? Zauwazylam tez sluz , jest on gesty, ale to normalne przed miesiaczka chyba . Prosze o fachowa odp :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogły być spowodowane podrażnieniem. Jeśli antykoncepcja nie zawiodła to ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test.