Jaki jest prawdziwy wiek ciąży?

Chcialam sie spytac kiedy moglo dojsc do zaplodnienia. Om 8.12.2016 i stosunek 16-ego czyli 9dc stosunek przerywany bez wytrysku w srodku. Nastepne od 21-ego przez pare dni z wytryskiem w srodku. Crl w 7 tyg i 1 dniu wynosilo 7.6mm i edd na 19.09. Z om termin na 14.09. A usg w 12 tyg i 5 dni crl wynosilo 70.3 mm i edd na 11.09. Kiedy moglo dojsc do zaplodnienia? 16-ego byl inny partner. Miesiaczki ok. 28-31 dni Nie krotsze nie dluzsze. Test ciazowy pozytywny 9.01 robiony od 4ego

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można jednoznacznej odpowiedzieć . Konieczne badania genetyczne