Jak ustalić termin zapłodnienia?

Proszę o pomoc i ustalenie kiedy doszło do zapłodnienia. cykle 28-31 dni nie krótsze nie dłuzsze. w 7 tyg i 1 dzien usg i dx- 7,6 mm, crl- 6w 2d, dx- 18,1 mm i gs, 6w 0d. Usg w 12 tyg i 5 dni crl- 70,3 mm i tydzien ciazy 13 tyg 1 dni. Stosunek przerywany bez wytrysku w 9dc, nastepne od 14 dc przez pare dni z wytryskiem w srodku. dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć konieczne jest badanie genetyczne