Ból podbrzusza po globulkach dopochwowych

Mam pytanie: Zastosowałam globulki Clotrymazolum i po zastosowaniu Clotrymazolum odczułam pobolewanie w dole brzucha oraz pieczenie. Co to może być za objaw? Bardzo proszę mi pomóc. Dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy teoretycznie mogą być wynikiem nadwrażliwości na clotrimazol. Znacznie bardziej prawdopodobne jest jednak, że jest to wynik infekcji z powodu której zażywa Pani clotrimazol.