Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gynoxin a współżycie po zastosowaniu globulki dopochwowej

Ostatnio po wizycie na basenie dostałam infekcji grzybiczej pochwy i zakupiłam globulki dopochwowe Gynoxin po przeczytaniu opinii w internecie. Odczuwałam świąd i pieczenie sromu, miałam też nieprzyjemne upławy. Grzybica pochwy utrudniała funkcjonowanie i nie mogłam skupić się na pracy przez uciążliwe swędzenie i dyskomfort. Gynoxin zlikwidował objawy grzybicy pochwy, ale stosuję go jeszcze żeby infekcja nie powróciła. Chciałabym powrócić do współżycia, po jakim czasie od zastosowania globulki Gynoxin mogę to zrobić? Czy lepiej zrezygnować ze współżycia na czas stosowania leku Gynoxin? Czy działanie globulki Gynoxin nie wpłynie na trwałość prezerwatywy lub nie uczuli mężczyzny? Gynoxin nie osłabia antykoncepcji? Nie chciałabym niepotrzebnie ryzykować zajścia w ciążę.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, nie ma konkretnych zaleceń dotyczących współżycia po zastosowaniu globulek dopochwowych. Decydują tu przede wszystkim względy higieniczne i skuteczność leczenia. Jeżeli stosuje pani globulki na noc, to najlepiej, aby współżycie miało miejsce przed założeniem globulki, lub dopiero następnego dnia.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy