Ból podbrzusza po pettingu: przyczyny

Witam! 2 tygodnie temu uprawiałam petting z chłopakiem. Miesiączkę dostałam prawidłowo, ale od kilku dni odczuwam ból w podbrzuszu z lewej strony, bardzo mnie kłuje. Co to moze być?

Witam serdecznie,
Dolegliwości bólowe podbrzusza mogą być spowodowane wieloma przyczynami. W takim przypadku należy wziąć pod uwagę schorzenia układu rodnego (np. torbiele jajników), układu moczowego oraz układu pokarmowego. Należy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego oraz zbadanie brzucha. Na tej podstawie lekarz postawi wstępne rozpoznanie oraz zleci dodatkowe badania. Takie postępowanie pozwoli na rozpoznanie przyczyny Pani dolegliwości, a co za tym idzie włączenie odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam