Czy nadżerka może być przyczyną bóli podbrzusza?

Od ponad tygodnia boki mnie w podbrzuszu. Czasem po srodku, z jednej lub z drugiej str na zmiane lub jednoczesnie. Ginekolog stwierdzil niewielka nadzerke. Czy to moze byc przyczyna? czy to jednak cos powazniejszego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nadżerka może być przyczyną opisanych dolegliwości. Teoretycznie takie objawy mogą być jednak także wynikiem innych patologii układu rodnego, schorzeń układu moczowego czy też układu pokarmowego. W celu określenia konkretnej przyczyny konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz wykonanie badań dodatkowych.