Nieustanne bóle w prawym, dolnym boku

mam pytanie ma bole w prawym dolnym boku które już są 5 dni najpierw był silny 1szego dnia teraz troche słapszy ale jest

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem patologii w obrębie układu pokarmowego, moczowego jak i płciowego. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ew. wykonanie badań dodatkowych. W tym celu proszę udać się do lekarza POZ.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można nic powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.