Ból podbrzusza promieniujący do lędźwi a rozpoczęcie antykoncepcji hormonalnej i zabieg konizacji szyjki macicy

witam mam takie pytanie od 8dni biore microgynon21 regularnie o tej samej godzinie od pierwszego dnia cyklu od wczoraj boli mnie podbrzusze z dwoch stron tak jakby jajniki bol promieniuje do ledzwi dodam ze 23 lipca przeszlam zabieg konizacji szyjki nie wiem co mi jest a z moim lekarzem prowadzacym nie mam mozliwosci konsultacji gdyz jest na urlopie a wizyta dopiero za tydzien z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przyjmowaniem tabletek. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.