Ból podczas oddawania moczu w czasie okresu

witam. od momentu kiedy zaczął mi się okres czyli 8 lipca mam większe parcie na mocz. gdy zaczynam oddawać mocz czuje lekki ból a gdy kończe ból staje się mocniejszy i za chwilę przechodzi co to moze być

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to objawy infekcji. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.