Częste oddawanie moczu podczas przyjmowania preparatu Concoram

Mam problem. Otóż od soboty biorę silniejszy (mocniejszy) lek na nadciśnienie tętnicze. Biorę lek Concoram 10 mg 5mg i zauważyłem, że bardzo często od dwóch dni oddaje mocz. Dziwne jest to, że w nocy akurat mam spokój bo lecę maksymalnie raz czy dwa.. Ale w dzień to potrafię lecieć do WC co godzinę - półtorej. Najgorsze jest to, że jak już oddam mocz to jest spokój ale po paru minutach zaczynam czuć jakby powoli mi się znów zbierało (parcie na mocz). Leki na nadciśnienie biorę od lutego tego

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, Pańskie dolegliwości mogą być skutkiem ubocznym stosowanego leku. Jeśli dolegliwości są uciążliwe i nie ustępują proszę się zgłosić do lekarza prowadzącego celem modyfikacji leczenia. Pozdrawiam.