Bóle w kościach i przerwy podczas oddawania moczu

bule w kosciach Przerywany mocz Konieczność oddania moczu zmniejszenie jego siły, częsta potrzeba oddawania moczu, Bule w krzyżu i biodrze Stres, Siedzący tryb pracy aktywność fizyczna 2 x 2h w tygodniu Nadmierna potliwość Krew na papierze toaletowym przy oddawaniu kału nadmierna senność

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, Pańskie dolegliwości są bardzo niepokojace, mogą. wskazywać na toczący sie proces rozrostowy gruczolu krokowego. Proszę niezwłocznie udać. sie do urologa, wykonać oznaczenie PSA i badanie obrazowe gruczołu krokowego. Pozdrawiam