Ból podczas schodzenia ze schodów po złamaniu 5. kości śródstopia

Witam. 23.02. złamałem 5 kość śródstopia podczas schodzenia ze schodów.Opis ze zdjęcia rtg:"złamanie bliższej części trzonu V kości śródstopia-odłamy kostne ustawione osiowe".Nogę miałem w gipsie do 13.02 i nadal jestem na zwolnieniu L4.Lekarz polecił ćwiczyć nogę.W chwili obecnej chodzenie po prostej jest do zaakceptowania ale schodzenie ze schodów jest niewykonalne ze względu na ból pojawiający się w zgięciu nogi-łączenie stopy i golenia. Pytanie brzmi co jestem w stanie z tym zrobić?

Piotr Pilarski

Taki ból po złamaniu może utrzymywać się miesiącami. Jedyny sposób to delikatne ćwiczenia usprawniające te stopę. Dodatkowo warto zastosować magneto oraz laseroterapię.

Pozdrawiam.