Ból stopy po złamaniu piątej kości śródstopia

Witam miałem złamaną v kość śródstopia- guzowatość.6 tygodni gips. Im więcej chodzę stopa boli i puchnie , Mam 46 lat.Czy są normalne objawy. Złamanie miałem 4.12.2013-20.01.2014-gips.

Dzień dobry
Z reguły złamanie guzowatości V kości śródstopia goi się szybko i 6 tygodni po złamaniu nie powinno już być silnego bólu, chociaż puchnąć może do 3-4 miesięcy. Natomiast pytanie czy dobrze zostało postawione rozpoznanie ponieważ bardzo podobne do złamania guzowatości V kości śródstopia jest złamanie Jonesa które goi się słabo i często wymaga leczenia operacyjnego. Jeżeli Pan/ Pani może przesłać RTG na mail to będe mógł je ocenić. Adres mailowy rejestracja@poradniastopy.pl
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego