Obciążanie nogi po złamaniu kości śródstopia

Mam złamaną kość śródstopia i założoną szyne, na pierwszej kontroli po 4 dniach od wypadku lekarz kazał mi częściowo stawać na chorej nodze.Czy to nie za wcześnie, stopa jest opuchnięta i sina.Jak długo muszę nosić szynę i czy potem potrzebna będzie rehabilitacja.Kiedy można zacząć obciążać chorą stope.

Szanowny Panie

Nie sposób kompetentnie wypowiedzieć się na podstawie podanych przez Pana informacji.
Inaczej leczy się np. skośne złamanie trzonu II kości śródstopia, inaczej złamanie Jones'a a jeszcze inaczej złamanie awulsyjne V kości śródstopia.
Proszę przesłać mi zdjęcia rentgenowskie na adres: kontakt@halluxcenter.pl - wówczas będę mógł Panu poradzić.

z wyrazami szacunku
Jędrzej Kosmowski
http://www.halluxcenter.pl/o-nas/