Ból podczas stosunku i lekka nadżerka

Witam. moim problemem jest ból podczas stosunku. Jest on lekki boli mnie prawa strona ścianki pochwY. Jakbym miała jakaś mała niezagojona ranke lub zadrapanie albo otarcie. Byłam na badaniach u ginekologa również z kamerą i nic mi nie wykryto wszystko jest dobrze żadnego stanu zapalnego a boli nadal. Mam to od 2 tygodni. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałaM. Lekarz powiedział ze jestem za bardzo spieta i miesnie są zaciśnięte. Nawilżanie jest. Mam lekka nadzerke wiem to od 2 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn jeżeli lekarz ginekolog nie stwierdził przyczyny to być może tak jak powiedział zbyt duże napięcie mięśni może powodować takie dolegliwości. Proponuję udać się do lekarza seksuologa.