Krwawienie wynikłe podczas stosunku

Witam! Mam pewne pytanie związane z krwawieniem podczas stosunku. Zdarzyło mi się to ok. 2-3 razy i polegało to na tym, że z pochwy leciała świeża krew. Na drugi dzień krwawienia nie było. Żadnych upławów u siebie nie zauważyłam ani innych objawów typu ból brzucha czy krwawienia między miesiączkami. Więc moje pytanie brzmi czy to mogą być zwykłe otarcia ? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Sądzę że może to być otarcie ale lepiej aby lekarz zobaczył czy na pewno.