Problem zaciśniętych ścian pochwy, które uniemożliwiają często odbycie stosunku

Mam 22 lata i od dłuższego czasu borykam się z problemem bardzo zaciśniętych ścian pochwy, które uniemożliwiają często odbycie stosunku. Zaczęło się to wszystko po odbytej infekcji grzybiczej, która została od razu wyleczona. Lecz problem z zaciśniętymi i "spuchniętymi" ściankami pozostał. Często towarzyszy temu ból, ale później, gdy partner znajduje się w środku one delikatnie odpuszczają. Dość niedawno robiłam cytologię, ale nie wykazała niczego niepokojącego. Jaka może być tego przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to spowodowane pochwica której przyczyn może być wiele. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.