Ból podczas wypróżniania

Witam. Od kilku miesięcy odczuwam ból podczas wypróżniania a na papierze jest krew. Nie wiem do jakiego lekarza mam zwrócić się o pomoc?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na chorobę hemoroidalną. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga bądź proktologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-terapeutycznym.