Ból pod pachą u 44-latka

Witam. Od kilku dni mam cos w rodzaju bolu pod lewa pacha. Bol jest odczuwalny lecz w miejscu w ktorym mnie boli po dotknieciu nie odczuwam zadnych dolegliwosci. Odczucie jest takie jak bym naciagnol miesien. Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogły powstać na skutek urazu. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.