Bolące miejsce na nodze

Na nodze od przodu pod kolanem mam bolące miejsce. Zaczęło mnie boleć dokładnie 6.01. Dzień później zrobił się dziwny "siniak"... nie taki fioletowy tylko bardziej brązowy... w miejscu bólu wyczuwalna gulka pod skórą, ale niewidoczna gołym okiem. 'Siniak" zszedł, ale ból przy dotyku i gulka zostały. O nic się nie uderzyłam w to miejsce. Co to może być ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogły powstać na skutek urazu. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.