Ból kolana 37-latki

mam bol w kolanie jak jest zgiete do 90 stopni gdy je tylko wyprostuje bol przechodzi mialem juz to kiedys i przepisali mi tabletki kture mialy uzupelniac krem w kolanie przeszlo po jakims czasie jak kolano jest proste moge nawet na tej nodze skakac czasami jak wchodze po schodach czuje cos w kolanie ale nie zawsze co to morze byc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Aby ustalić przyczynę dolegliwości konieczne jest zbadanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.