Ból kolana i trening siatkówki

Witam. Trenuję siatkówkę. Od mniej więcej 2 tygodni kiedy jakiś czas trzymam nogę zgiętą w kolanie mam problem z jej wyprostowaniem. Objawia się to bólem z tyłu kolana... tak jakby się coś nie mogło dalej się rozciągnąć. Muszę dopiero chwilę pochodzić, zakres wyprostowania się zwiększa aż wszystko wraca do normy, ból znika. Jednak kiedy sytuacja znowu się powtarza to dalej mam problem z wyprostowaniem. Co to może być? Czy powinnam się niepokoić? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na uszkodzenie struktur w obrębie stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.