Ból kolana podczas dźwigania lub chodzenia u 27-latki
Mam bol kolana przy czestrzym dzwiganiu, chodzeniu lub na zmiane pogody a takze gdy kllano jest dlugo zgiete lub gdy wykonuje cos kleczac. Bol ten wystepuje od czasu do czasu nie codziennie. Ponad to przy zgietym kolanie widac na nim jakby kulke gdzie nie ma tego na drugim kolanir. Usg kolana nic nie wykazalo. Co to moze byc?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy wskazują na patologię stawu kolanowego. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ortopedy.