Ból kolana podczas dźwigania lub chodzenia u 27-latki

Mam bol kolana przy czestrzym dzwiganiu, chodzeniu lub na zmiane pogody a takze gdy kllano jest dlugo zgiete lub gdy wykonuje cos kleczac. Bol ten wystepuje od czasu do czasu nie codziennie. Ponad to przy zgietym kolanie widac na nim jakby kulke gdzie nie ma tego na drugim kolanir. Usg kolana nic nie wykazalo. Co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na patologię stawu kolanowego. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ortopedy.