Co powoduje ból w kolanie?

Witam. W marcu z nienacka zaczela mnie bolec noga w kolanie po jakims czasie zauwazulem ze przy zgietym kolanie mam jakby obrzek od zewnetrznej strony. Jak wyprostuje noge to tego nie widac. Czuje w tej nodze ciagle zmeczenie I taka bezsilnosc. Kilka lat temu dosc mocno sie udezylem w nie. Co moze mi pomoc ? Dodam ze pracuje od dwoch tygodni na kolanach I jest coraz gorzej :/

Objawy mogą sugerować zwiększoną ilość płynu w stawie kolanowym.Wymaga Pan badania ortopedycznego uzupełnionego w razie potrzeby o USG. Sugeruje kontrolę u ortopedy.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. sądzę że wskazana jest wizyta u lekarza ortopedy i badanie usg stawu kolanowego.