Ból policzka po wewnętrznej stronie u 5-latka

Mój 5 letni synek wieczorami skarży się na ból policzka po wewnętrznej stronie i języka już ponad 2 tygodnie. W buzi żadnych zmian nie widzę. Od pediatry brał już lek nystatyna i bez zmian.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bardzo trudno powiedzieć co może być powodem powyższych dolegliwości, może warto wykonać USG ślinianek, które to umiejscawiają się w tych okolicach. Proszę o wizytę u laryngologa dziecięcego. Pozdrawiam.