Bol prawego biodra promieniujący do kolana

Witam, właśnie drugi dzień z rzędu obudziłam się ze strasznym bólem. Nie jestem w sposób dokładnie tego opisać,ale jest to coś w rodzaju bólu prawego biodra,który promieniuje przez kość udowa do kolana. Czasami nie jestem pewna czy właśnie boli mnie to ów biodro czy ból promieniuje z kolana lub uda. Boli tak jak ,,gdy się rośnie,, . Wspomnę,że odkąd pamiętam miałam raz za czas takie bóle jak byłam dzieckiem i trwają do dziś. Raz są łagodne a raz strasznie mocne.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczna jest wizyta u lekarza reumatologa. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarz określi konieczność udania się do lekarza ortopedy lub lekarza reumatologa.

Dzień dobry,

W celu znalezienia źródła dolegliwości bólowych konieczny jest kontakt z lekarzem, który przeprowadzi odpowiednie badanie, zdiagnozuję Panią oraz określi leczenie .

Pozdrawiam serdecznie.