Nawracający ból biodra u 20-latka

Witam, Od dłuższego czasu wraca do mnie ból lewego biodra. Nie doznałem żadnego urazu, nie cierpię na żadną przewlekłą chorobę. Wystarczy, że postoję przez godzinę w tramwaju. Nie jest na tyle silny by utrudniać fukcjonowanie, wystarczająco jednak, żebym pamiętał o nim przez resztę dnia. Biodro strzela przy krążeniach bioder, tak samo lewa kostka przy krążeniu stóp. Identycznie z barkiem, z tą różnicą, że bark miałem parę lat temu złamany. To nie starość bo mam dopiero 20 lat. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.