Bóle kolana i ograniczona ruchomość

Od kilku lat mam problem z lewym kolanem. Boli przy zmianie pogody, często rano ma ograniczoną ruchomość, a każdy ruch sprawia ból. I nie doznałam żadnego urazu, pojawiło się to dość nagle. Do tego czasem doskwiera rwący ból od lewego biodra, przez kolano do kostki. Mam też problem z lewym ramieniem/barkiem. też z niewiadomych przyczyn boli, tak, że nie mogę spać na lewym boku. Dlaczego tak się dzieje? Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określic odpowednie dalsze postępowanie.