Silny ból stóp u 31-latka

Ogromny ból stóp. Mam 31 lat w wieku 24/26 pracowałem dużo stojąc w miejscu. Od początku miałem potworne bóle stóp z tego powodu.Teraz już nie pracuje fizycznie jednak jak postoję chwilkę stopy mnie tak bolą że już nie mogę wytrzymać. Po południu chyba bardziej. Sprawdzał naczyniowiec, ok, mikroskopijna przepuklina L4 ale nie ma to nic wspólnego niby, żadnej boleriozy, nakłucie kręgosłupa, kardiolog też ok wszystko ok. Błagam o pomoc ból stóp jest nieznośny przechodzi troszkę jak ściągnę buty

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może warto byłoby udać się do lekarza dermatologa lub neurologa.