Co mogą oznaczać ciągłe bóle stóp?

Witam,od roku mam bóle pod wewnętrznymi kosztami u stóp, według badań powinnam być zdrowa,nie ma zapalenia,ucisku na nerwy,było wykonane epg,USG ścięgien i nerwów , badania na boleriozy RTG, PODSTAWOWE badania krwi..i wszystko w porządku,lekarze nie wiedzą gdzie przepisać,zapomniałam dodać ,byłam u naczyniowca i też wpirzadku wszystko... Czy to może być na tle nerwowym? Może to nerwica? Proszę o pomoc :( codziennie z rana wstaje z płaczem bo znów czuje ból stop.. dzień w dzień od roku

Może być to rzeczywiście coś psychogennego. Polecam konsultację z psychologiem - w tym wypadku specjalista pracujący w nurcie psychoanalitycznym będzie (wydaje mi się) najbardziej pomocny. Pozdrawiam

Witam,
zalecana jest szczegółowa diagnostyka w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ) lub indywidualnie u psychoterapeuty w paradygmacie poznawczo - behawioralnym, zalecana jest też konsultacja psychiatryczna.
Pozdrawiam serdecznie