Ciągły ból klatki piersiowej i strach - co robić?

Witam m 38 lat czuje częsty nie pokój strach bul lewej strony klatki piersiowej gdy wstaje jestem nadal zmęczony i śpiący często nawet spie o 10-11 godzin ale ten bul i strach mnie przełażą bylem jusz u wszystkich lekazy niby wszystko dobrze a mimo tego niekiedy czuje jak by to tez juz byla ta ostatnia chwila wydaje mi sie ze gdzies jakiś nerw na cos naciska lub brak niedokrwienia do serca bo nie kiedy jest jak by nigdy nic nie bylo a jsk znow taki atak przyjdzie to jest do nie wytrzymania jakies 4 lata zleciałem na żebra moze tam coś gdzies pękło i uciska a lekarze tego nie widza pozdrawiam Michał

Witam,

zalecana jest konsultacja i diagnostyka kardiologiczna oraz wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.
Pozdrawiam serdecznie