Dlaczego czuję lęk przed pójściem do pracy?

Witam od trzech lat nie pracowalam urodzilam dziecko .... We wrzesniu poszlam do pracy i na poczatku bylo nawet nie najgorzej ale od pazddziernika czuje lek przed pojsciem do pracy dodam ze praca jest ok troche nudna monotonna ale ok tylko strach mam przed ludzmi bardziej mi sie wydaje z nikim w pracy nie gadam siedze slucham co inni mowi a ja nic jak mam cos powiedziec czuje ze sie robie czerwona i gotuje sie z nerwow cala .... Dodam jeszcze ze w szkole tez juz mialam takie problemy pozniej poszlam do pracyi bylo lepiej a teraz sie znowu zaczelo sie znowu to samo szukam tylko okazji zeby nie pojsc do pracy pomozcie prosze

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy przed pójściem do pracy, po paroletniej przerwie, są jak najbardziej w porządku.
Ważnym jest, by pomimo niepokoju, wchodzić w aktywność zawodową.

Pomocną w uzyskaniu pewności siebie, byłaby dla Pani rozmowa/praca z psychologiem, do czego Panią serdecznie zachęcam.

Z przesłaniem dla Pani tylko pomyślności i satysfakcji zawodowej,
irena.mielnik.madej@gmail.com