Dlaczego drętwieją mi ręce w wieku 28 lat?

Witam. Mam problem z dretwieniami rak czasami dretwieja mi tak ze kciuki chowaja sie mocno do srodka bylam u kardiologa i mam wypadajacy platek i niby moze byc od tego. Dodam ze pierwsze obiawy mialam w tamtym roku raz hak zaczely mi dretwiec dlonie tylko to bylo pierwszy raz. Od nie dawna zaczelam prace w biurze i siedze po 8h i od tego mometu obiawy sie nasilily czasami ciezko mi cos wrece zlapac. Poszlam do fizjoterapelty bo lekarz rodzinny mowil ze to moze tez byc od kregoslupa praca troche stresujaca.. Nie wiem juz co mam robic zaczynam troche sie obawiac o swoje zdrowie. Prosze o doradzenie pokierowanie co mam robic. Z gory dziekuje

Myślę, że warto wykonać RTG kręgosłupa szyjnego, ponieważ przyczyna mogą być zmiany zwyrodnieniowe oraz badania w kierunku chorób reumatycznych: RF, OB, morfologia (te badania może zlecić lekarz POZ) i do rozważenia konsultacja reumatologiczna.