Częste infekcje i praca w chłodni

Witam, ostatnio ciagle sie przeziebiam,to gardlo to ucho i ciagly kaszel.Robilam badania i ogolnie jest dobrze.Stwierdzili ze mam problemy z zatokami,dostawalam leki i bole nad oczami ustaly.to meczace,szczegolnie ten kaszel, ktory czasami pooduje wymioty.Slyszalam ze to moze byc zwiazane z zapaleniem grzybicznym.jak to sprawdzic?problem ze pracuje w chlodni ale ubieram sie cieplo.chcialabym troche sie odchudzic, ale to mnie chyba bardziej oslabi. co robic? pomozcie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż warunki pracy są przyczyną częstych infekcji. Niemniej jednak warto udać się do lekarza, który rozszerzy diagnostykę nieprawidłowości.