Pieczenie i mrowienie w okolicy ramienia

witam. od mkilku dni mam dziwne objawy typu: pieczenie lewego ramienia, mrowienie w tej okolicy, lekkie bole karku nasilajace sie podczas ekstremalnych ruchow. do tego dochodzi jeszcze czasem ten sam objaw w nogach, szczegolnie w prawej ponizej kolana. czasem tez poijawia sie to samo w lewej czesci twarzy. bylem z tym u lekarza, ktory po ogledzinach stwierdzil ze toi sie zdarza kiedy miesnie sa zbyt naprezone I naciskaja na nerwy. po badaniu dortykiem nie stwierdzil zmian w kregoslupie szyjnym

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli dojdzie do nawrotu dolegliwości to konieczna będzie ponowna wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy, który rozszerzy diagnostykę.