Ból promieniujący na biodra i uda po przenoszeniu dziecka

Witam, Prawie 3 tygodnie temu dostałam pierwszą miesiączkę po porodzie. W pierwszym dniu miesiączki zaczęłam brać pigułki antykoncepcyjne Ovulastan Forte. Miesiączka trwa nadal, a to juz 20 dzień. Dziś niosłam do domu córkę w nosidełku samochodowym. I od tamtego momentu odczuwam silny, kłujący ból w dole brzucha. Wzięłam już 2 tabletki przeciwbólowe i ból ani trochę się nie zmniejsza.. Ból momentami promieniuje na biodra i uda, najbardziej boli przy schylaniu się. Co może być jego przyczyną?

W czasie stosowania pierwszych trzech opakowań tabletek antykoncepcyjnych mogą występować plamienia z dróg rodnych. Dolegliwości bólowe powinna Pani skonsultować ze swoim lekarzem ginekologiem- wskazane badanie USG narządu rodnego.