Jak leczyć ból łydki promieniujący do uda?
Witam. Otoz mam problem z noga a mianowicie z bólem lewej lydki ktory promieniuje do uda. Biore tabletki antykoncepcyjne 3 mies. Zaczne teraz 4 opakowanie(zmienione tabletki) ale w zwiazku z bólem mialam.robione usg , d dimery i krzepliwosc. Lekarz na usg stwierdzil ze nie ma.zmian zakrzepowych ale juz miesiąc boli mnie ta noga. Dostaje zastrzyki clexane(na wszelki wypadek bo biore hormony) oraz cyclo3 forte. Bol dokucza mi przy staniu to Uczucie skurczu lydki. Dodam ze mam prace stojaca.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie