Czy po odstawieniu tabletek Atywia mogą ustąpić problemy z nadciśnieniem?

Witam. Bralam.tabletki atywia i bardzo zle sie czulam odczuwalam skurcze lydki, mialam.niedocisnienie.i.ciezko mi.sie.oddychalo. wykluczono zakrzepice. LEkarz zmienil tabletki mi.na angilette i w trakcie 3 opakowania odczuwam od 2 dni znowu ciezkosc w oddychaniu i.lydke od czasu do czasu lapie skurcz. Dzis tj. 01.05 wzielam.wieczorem.12 tabletke i.zamierzam przerwac opakowanie. Czy po odstawieniu dolegliwosci moga ustapic? W styczniu.mialam robione d dimery i.byly w normie. Krzepliwosc rowniez.

Lek. Katarzyna Szymczak

Z opisu wynika że wszystkie objawy są związane z przyjmowaniem tabletek, bardzo prawdopodobne że po ich odstawieniu ustąpią.
Pozdrawiam