Stosunek bez zabezpieczenia po odstawieniu tabletek a możliwość zajścia w ciążę

13.10. odstawiłam całkowicie tabletki antykoncepcyjne jednak ostatniego opakowania nie dokonczyłam bo lakaz domowa wysłała mnie na badania i kazała przerwac antykoncepcje przed wykonaniem badan we wtorek kochałam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia czy moge zajsc w ciaże dodam że nie mam jeszcze krwawienia mimo że juz powinno sie zaczac bo zawsze szybko przychodziło boli mnie brzuch i jak byłam w ubikacji zauważyłam ciemne slady ale bardzo mało zle sie czuje jak na objawy nadejscia okresu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyła Pani bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.