Funkcjonowanie organizmu po odstawieniu antykoncepcij Atywia

Mój organizm wariuje po odstawieniu antykoncepcji ATYWIA. Niestety miałam ból nóg i głowy. I lekarz kazał mi odstawić antykoncepcji na 3 miesiące. I niestety chodzę od lekarzy do lekarzy. Jeden lekarz stwierdził zakrzepice Kończyn dolnych ale co się okazało na wyniki d Dimer 441,52. Natomiast to jak by była zakrzepica to objawy bym miała i wybrałam się do lekarza prywatnie i powiedział ze nie zakrzepica tylko nerwy. Wiec wybieram się do następnego lekarza bo moim zdaniem jest to nadcisnienie.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można określić przyczyny dolegliwości. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.